HPLC.png

SHIMADZU HPLC

Ürün Özellikleri: 

Nexera XR Modüler UHPLC Sistemi

Nexera XR, Prominence serisinin iyileştirilmesi sırasında elde edilen bilgileri ve teknolojik gelişmeleri kullanarak yüksek basınç dayanımı sağlamaktadır. Hedef sadece küçük parçacık boyutlu kolon ile yüksek hızlı analiz gerçekleştirmek değil aynı zamanda yüksek hızlı analizi yüksek çözünürlük altında gerçekleştirebilmektedir. Nexera XR bu hedefi gerçekleştirmiştir. 

Nexera XR, ilaç, biyokimya, kimya, çevre ve gıda alanlarında çalışan bir çok laboratuvarın vazgeçilmezi konumundadır.

  • Nexera XR'ın SPDM-30A fotodiyodarray dedektör ve RF-20AXS floresans dedektör üniteleri rakiplerine göre en yüksek hassasiyeti sunmasını, mükemmel baseline kararlılığını ve yüksek tekrarlanabilirliği yakalamasını sağlar. 

  • LC/MS/MS sistemleri için numuneden numuneye taşınan kirliliğin çok düşük olması son derece önemlidir. Shimadzu Otosampler üniteleri bu konu göz önüne alınarak ve adsorbsiyona en yatkın numunelerde bile carry-over yaratmayacak şekilde tasarlanmaktadır. 

  • Nexera XR, eser numune analizlerinde bile yüksek doğrulukta ölçümler yapabilmekte ve mükemmel tekrarlanabilirlik yakalamaktadır.

  • Nexera XR hem konvansiyonel HPLC kolonları (5 um vb. partikül çaplı) hem de küçük partikül çaplı (2um, 3um vb) kolonlar ile çalışmaya uygundur. 

Durumu:  Az kullanılmış / Yenilenmiş

Konfigürasyon:  2 adet LC 20AD XR pompa2010 Plus + GCMS QP2010 SE (EI)

                            DGU-20A3- 3 yollu Degasser

                            100ul mixer

                            SIL-20AC XR- Soğutmalı, 70 numune kapasiteli Otosampler

                            CTO-20A Kolon Fırını

                            SPD-20A UV Dedektör

                            LC Solution Software 

                            Bilgisayar