TEKNİK SERVİS HİZMETLERİMİZ

Laboratuvarınızda bulunan tüm analitik cihazlar için kapsamlı bir hizmet sunarak, marka ve model bağımsız HPLC, GC, GCMS/MS, LCMS/MS gibi kromatografi cihazları; UV, RF, FTIR, AAS gibi spektroskopi cihazları ve gaz jeneratörleri için teknik destek ve uygulama hizmetini rekabetçi, profesyonel ve güvenilir ortamda vermektedir.

Teknik desteğin yanında, tüm analizleriniz için danışmanlık ve de tüm seviyelerdeki kullanıcılar için teorik ve pratik eğitimlerle size her alanda yardımcı olmaktadır.

hplc-and-gc-analysis-services-500x500[19

Cihazlarınızın belirli zaman aralıklarında rutin kontrol ve bakımları yapılarak cihaz performansının optimum koşullarda kalması ve uzun ömürlü olması sağlanmaktadır.

Planlı Bakım 

Cihazlarınızda karşılaştığınız her türlü arıza durumunda, oluşan arızanın giderilmesi için tecrübeli ve eğitimli kadromuzla yerinde müdahele ederek, arızanın tespiti ve giderilmesi hizmeti verilmektedir.

Arıza Destek

Cihazlarınızın montaj ve bakımlar sonrasında doğru ve güvenilir çalıştığını test ederek, konusunda eğitimli personel tarafından raporlandırılması  hizmeti sağlanmaktadır.

Validasyon Testleri

Tüm cihazlarınız için montaj öncesi keşif ve danışmanlık, uygun laboratuvar koşullarının sağlanması konusunda destek, cihazların demontaj, uygun şartlarda taşıma ve montaj hizmeti verilmektedir.

Sarf Malzeme

Cihazlarınızla ilgili her türlü orjinal ve muadil alternatif yedek parça güvencemiz altında temin edilip, farklı fiyat avantajlarıyla hizmetinize sunulmaktadır. 

Yedek Parça

 

Teknik Servis Talepleriniz için 7/24 iletişime geçebilir, isterseniz Servis Talep Formu'nu doldurabilirsiniz.